Město chce oživit arkády, zapojte se také

Ilustrační foto: T.Branda.

OPAVA – Město má v plánu udělat opravu arkád v Dvořákových sadech, které jsou místem kontroverze. Části obyvatel se arkády líbí jakožto místo romantické, druhá část jej zatracuje kvůli shromažďování bezdomovců.

Město plánuje opravit arkády a hledá partery, se kterými by tento prostor oživil. Pokud máte zájem o pronájem arkád, zeptejte se.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

„Chtěli bychom spolupracovat s někým, kdo by si místo pronajal, podílel se na jeho údržbě, provozoval v něm kulturní aktivity a nabízel například občerstvení. Myslím si, že místo má velký potenciál a pokud bude dobře vedeno, může se jeho návštěva stát vyhledávanou aktivitou pro trávení volného času,“ dodává primátor Tomáš Navrátil.

Nabídky na pronájem je možno podávat až do 12. dubna. Bližší informace jsou k dostání na úřední desce města Opavy. Zájemci také mohou kontaktovat Janu Foltysovou na telefonu 553 756 235 anebo e-mailu jana.foltysova@opava-city.cz.