Seniorka po srážce s autem skončila v nemocnici. Policie hledá svědky

Foto: Policie ČR

VSETÍNSKO – Policisté hledají svědky dopravní nehody, ke které došlo v Karolince na Vsetínsku. Řidička tam při couvání narazila do chodkyně a z místa odjela. Pokud jste střet viděli, volejte 158.

Ke srážce došlo ve středu 17. března krátce po 14. hodině na Radničním náměstí v Karolince. „Řidička osobního vozidla vyjížděla z vedlejší silnice na hlavní a následně odbočila vlevo směrem na Nový Hrozenkov. Řidička si najela před odbočením do křižovatky, ale pak začala couvat, přičemž narazila do pětasedmdesátileté chodkyně, která v tu dobu za vozidlem přecházela vozovku. Řidička v couvání nepokračovala, a jakmile to situace v silničním provozu dovolila, odbočila vlevo na hlavní silnici a pokračovala ve směru na Nový Hrozenkov,“ popsala policejní mluvčí Lenka Javorková.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Seniorka po střetu upadla na silnici a způsobila si zranění, se kterým skončila v nemocnici. Podle policistů je možné, že řidička nemusela střet zaznamenat, a proto nezastavila a dál pokračovala v jízdě.

Událost nyní řeší vsetínští policisté. „Hledáme řidičku a případné svědky dopravní nehody, kteří by nám mohli pomoci okolnosti této dopravní nehody objasnit. Případné informace volejte na linku 158,“ vyzvala Lenka Javorková.

Foto: Policie ČR