Aktualizace: Policisté pátrali s vaší pomocí po 88letém seniorovi. Bohužel byl nalezen mrtev

foto: Policie ČR

HRADECKO – Senior odešel ze svého bydliště v Chlumci nad Cidlinou včera odpoledne. Když byl už přes sedm hodin nezvěstný, tak se nešťastná manželka obrátila na Policii ČR, ta začala muže od večerních hodin intenzivně hledat.

O této události jsme vás informovali v sobotu v pozdních večerních hodinách v článku: Policisté pátrají po 88letém seniorovi. Neviděli jste ho někde? Policisté pátrali po muži až do neděle půl druhé v noci, pak bylo hledání krátce přerušeno a vrátili se k němu v osm hodin ráno.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Při hledání seniora se nejprve pracovalo s domněnkou, že muž mohl odcestoval z bydliště na svém oranžovém kole, jelikož špatně chodil. To se však velmi rychle vyvrátilo, protože jízdní kolo bylo nalezeno v kolárně bytovky, kde žil. „Dnes krátce před 14. hodinou byl muž asi 1 km od domova nalezen. Bohužel mrtev. Na místě bylo vyloučeno cizí zavinění a byla nařízena zdravotní pitva,“ říká ke smutné události policejní tisková mluvčí Iva Kormošová.