Při tragické nehodě na Jihlavsku zemřel mladý řidič

Foto: ZZS Kraje Vysočina

JIHLAVA – K tragické dopravní nehodě došlo dnes odpoledne na Jihlavsku. Po střetu osobního auta s nákladním vozem jeden člověk zemřel, druhý naštěstí vyvázl bez zranění.

Nehoda se stala dnes okolo patnácté hodiny na obchvatu Jihlavy před křižovatkou s ulicí Znojemská. „Řidič osobního vozidla Škoda Octavia projížděl po silnici I/38 ve směru od Znojma na Jihlavu. Z dosud nezjištěných příčin náhle vyjel do protisměru, kde se čelně střetl s protijedoucím nákladním vozidlem DAF s návěsem,“ informovala policejní mluvčí Dana Čírtková.

Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Na místo ihned vyjely dvě posádky jihlavských záchranářů. Jednadvacetiletému řidiči osobního auta však již nebylo pomoci, svým zraněním podlehl ještě před jejich příjezdem. Řidič nákladního auta si po nehodě stěžoval na bolest nohou, ale lékařské ošetření nakonec nepožadoval.

Kromě záchranářů a policistů zasahovali na místě také hasiči. Místo dopravní nehody je neprůjezdné, policisté odklánějí veškerý provoz přes centrum Jihlavy.