Romeo a Julie po přerovsku, místo jedu sekáček na maso

ilustrační

PŘEROV – Mohla to být láska století, nebýt incidentu, při němž vzala žena na svého přítele sekáček na maso a udeřila ho po hlavě. Naštěstí tupým koncem.

Drama jako z italského filmu. Na sobotní odpoledne do smrti nezapomene třiačtyřicetiletý muž, který navštívil svou o dva roky mladší přítelkyni. Důvodem k návštěvě byla pomoc při zapojení nového sporáku. Při tom si ale pár dal „do nosu“ pár štamprlkami a nakonec dostal muž po palici. A to ne tak ledasčím. Žena vzala do rukou sekáček na maso.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Muž se patrně podruhé narodil. Při vší smůle měl obrovské štěstí. „V alkoholovém opojení došlo k incidentu, který se vystupňoval až k fyzickému napadení, při kterém měla žena muže sekáčkem na maso několikrát udeřit do hlavy,“ sdělil tiskový mluvčí policie František Kořínek.

Žena naštěstí použila tupou stranu. Přestože muž utrpěl zranění, podařilo se mu z jejího bytu uprchnout a vyhledat lékařské ošetření. „Provedenými dechovými zkouškami policisté u poškozeného změřili 1,89 ‰ a u podezřelé 2,74 ‰ alkoholu v dechu,“ dodal Kořínek s tím, že ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření z přečinu ublížení na zdraví. Za ten podezřelé v případě prokázání viny a odsouzení hrozí trest odnětí svobody na šest měsíců až tři léta.