Uličník se zabouchl v cykloboxu. Dovnitř to šlo, ven už ne!

ilustrační foto

PROSTĚJOV – Kuriózní případ, který musel stát maminku pořádné nervy. Šestiletý syn byl natolik zvědavý, že se rozhodl prozkoumat boxy na uschování jízdních kol zevnitř. A to se mu vymstilo. V jednom z nich uvízl.

Pěknou polízanici si způsobil šestiletý chlapec z Prostějova, kterého natolik fascinovaly cykloboxy na Floriánském náměstí, které jsou součástí autobusového terminálu, až se do jednoho z nich lapil a nemohl ven.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Vše se seběhlo během mžiku. „Chlapce boxy natolik zaujaly, že se vydal na jejich průzkum. Poté co uviděl otevřené dveře jednoho z boxů, vlezl dovnitř a dveře za sebou zavřel. Chvíli to byla zábava, ale když chtěl zpět za maminkou, dveře již nešli otevřít. To se nepodařilo ani přivolaným strážníkům a proto byli na místo povoláni hasiči,“ popsal průběh události tiskový mluvčí městské policie Petr Zapletal.

Hasiči pomocí techniky odvrtali horní kryt a chlapce se podařilo dostat ven bez zranění, avšak s velkým poučením: nelézt tam, kam se nemá. Na tuto klukovinu určitě jen tak nezapomene!