V Rožnově přibude 22 nových parkovacích míst

Ilustrační foto

ROŽNOV POD RADHOŠTĚM – Město se dlouhodobě potýká s nedostatkem parkovacích míst. Na ulici Písečná, dříve Horská, proto vybuduje 22 nových parkovacích míst pro obyvatele sídliště. Se stavebními pracemi se začalo již dnes.

U základní školy 5. května tak přibude 22 nových kolmých parkovacích stání. Pro řidiče budou k dispozici již od konce května. Práce s sebou však přinesou několik omezení, z důvodu pohybu těžké techniky zde nebudou moci obyvatelé zaparkovat svá auta, jelikož je nutné nechat ulici průjezdnou. „Slíbili jsme, že budeme řešit parkování ve městě a zejména na sídlištích. Najít nové prostory, kde je možné vybudovat parkovací místa není vždy jednoduché, ale zde nám to povedlo. Věřím, že nových 22 parkovacích míst obyvatelé sídliště uvítají,“ popsal starosta města Radim Holiš. Z rozpočtu města na stavbu parkoviště je vyčleněno 1,2 milionu korun.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.