Hledá se onanista, jezdící autobusem číslo 129

Zdroj: Policie ČR

PRAHA – Dosud neznámý muž si přisedl k ženě v jedoucím autobusu a začal si dělat dobře. Skončil ve chvíli, kdy ho žena chtěla natočit na mobilní telefon. Nakonec se podařilo vyfotit pouze záda onanisty. Pokud muže poznáváte, kontaktujte linku 158.

Policisté z místního oddělení Radotín pátrají po neznámém muži, který počátkem ledna onanoval v autobuse městské hromadné dopravy číslo 129, před jednou z cestujících,“ informoval dnes policejní mluvčí Jan Rybanský. Poškozená seděla na čtyřsedačce za řidičem, když tu si k ní přisedl neznámý muž a začal si před ženou dělat dobře. „S onanií přestal až ve chvíli, kdy žena vyndala mobilní telefon, a chtěla si ho natočit,“ doplnil mluvčí.

Muž se zalekl a rozhodl se pro urychlené vyklizení bojiště. Podařilo se mu vystoupit na zastávce Lihovar. Akce úprk byla tak rychlá, že se ženě podařilo vyfotografovat pouze nemravova záda. Žena si v průběhu vyšetřování vzpomněla, že tohoto muže již na stejné lince autobusu několikrát zahlédla. Je tedy pravděpodobné, že muž tudy pravidelně jezdí, zejména v ranních hodinách.

Staňte se členy FB skupiny Život v Praze a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Hledaný muž je štíhlé postavy, vysoký zhruba 180 až 190 centimetrů, odhadovaného stáří přibližně čtyřicet let. Oblečení měl čisté, přes rameno nesl černou tašku a druhou textilní s kostičkovým vzorem měl v ruce. Pokud máte informace, které by mohly vést k dopadení tohoto muže, kontaktujte prosím linku policie 158. „Případ je prověřován pro podezření ze spáchání trestného činu výtržnictví,“ uzavřel mluvčí.