Jihlavská nemocniční lékárna dostane nový kabát, přibyde výdejních míst

Foto: Nemocnice Jihlava

JIHLAVA – Lékárna v jihlavské nemocnici zahajuje v těchto dnes plánovanou rekonstrukci. Potrvá minimálně měsíc a poté se její prostory rozšíří, což nejen přinese větší komfort, ale taky podstatně urychlí vydávání léků.

Zásadní změnou bude zvětšení prostoru pro veřejnost. Místo tří výdejních míst jich bude zákazníkům nově sloužit pět. Zkrátí se tak doba čekání i při maximálním vytížení lékárny.

Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Tento týden začalo vyklízení stávajících prostor, poté dojde na stavební práce. „Opravy se budou provádět v místě výdeje pro veřejnost, nedotknou se zázemí lékárny. Bez obav proto mohou být pacienti, kteří budou potřebovat připravit na recept své speciální léky v laboratoři,“ uvedla tisková mluvčí nemocnice Monika Zachrlová.

Po dobu rekonstrukce budou náhradní provoz kompletně zajišťovat zdravotnické potřeby, které se nachází naproti lékárně. Otevírací doba zůstane ve všední dny beze změny, tedy od 7,15 do 16,30 hodin. O víkendech a svátcích bude pak otevřeno od 9,00 do 18,00 hodin.