Muž hospitalizovaný v nemocnici se obával, že nechal zapnutý sporák

Ilustrační foto

BRNO – Obyvatel Komína se dostal do nemocnice poté, co se mu udělalo špatně. Tam si vzpomněl, že nejspíše nechal zapnutou indukční varnou desku. Poprosil proto strážníky, aby se zajeli podívat k němu do bytu a zkontrolovali sporák. Vše se naštěstí obešlo bez problémů.

Jen pár metrů od bydliště postihla muže zdravotní indispozice, byl proto převezen do bohunické nemocnice. Tam se svěřil personálu, že doma nejspíš nevypl varnou desku. Jelikož neměl nikoho, kdo by šel tento problém vyřešit, zdravotníci se obrátili na městskou policii. Strážníci přišli do nemocnice, kde jim pacient předal klíče od bytu. U něho doma poté zjistili, že jeho obavy nebyly oprávněné a elektrický sporák je vypnutý. „Hlídka byt pečlivě zamkla a klíče opět odvezla majiteli do nemocnice. Tam ho ubezpečila, že je vše v pořádku a popřála mu brzké uzdravení,“ uzavírá mluvčí brněnské policie Markéta Skřivánková.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.