Přihlaste se do soutěže v házení letadlem!

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Už vám dochází nápady, jak zabavit děti? Přihlaste je do rodinné soutěže dvojic v hodu letadlem! Na výběr máte dvě dětské kategorie, letadlo je součástí startovného a první tři místa budou odměněna! Jak bude soutěž probíhat?

Vyhlášeny jsou dvě kategorie. Děti od pěti do devíti let a od devíti do dvanácti let, vždy s doprovodem rodiče, nebo prarodiče.  Dvojice budou přicházet přesně na určený čas, převezmou si zabalený model a do pěti minut jej musí postavit. Pak se přesunou na start a střídavě hází z bodu A do bodu B. Jako první hází mladší z dvojice. Po splnění úkolu areál opustíte.

Soutěž pořádá Dům dětí a mládeže v areálu Lannovy loděnice v Českých Budějovicích a ocenění v podobě medailí, diplomů a cen obdrží ti, kteří se umístí na prvním až třetím místě.  Soutěžní letadlo, které obdržíte za symbolické startovné, si následně odnesete domů. Soutěžit můžete buď 31. března, nebo 1. dubna, přesný čas obdržíte e-mailem. Na nic nečekejte, protože možnost přihlásit se máte jen do 28. března!