VIDEO: Zmlátili muže, který se zastal napadeného. Poznáte agresory na záznamu?

zdroj: Policie JMK

BRNO – Jednadvacetiletý muž doplatil na to, že se zastal na Moravském náměstí v Brně mladého muže, kterého napadla skupinka mladíků. Jejich agrese se pak obrátila proti němu.

Incident zachycený na videu se odehrál v říjnu minulého roku. Podle výpovědi zaútočila skupinka mladíků nejprve na mladého muže nedaleko tramvajové zastávky. Při tom se jej zastal náhodně procházející muž. Na skupinku zakřičel, že jsou frajeři, když jdou ve třech na jednoho. Agrese skupinky se pak obrátila proti němu samotnému a za svou troufalost byl tvrdě potrestán. Útočili opravdu surově, například i kopy do hlavy. Při napadení byl muž zraněn, takže musel být ošetřen v nemocnici. „Událostí se nyní zabývají kriminalisté pro podezření z pokusu těžkého ublížení na zdraví a výtržnictví a obrací se na veřejnost s žádostí o pomoc při ztotožnění třech mužů zachycených na záznamu. Pokud některého z nich poznáváte, dejte nám to vědět na lince 158,“ uvedl policejní mluvčí David Chaloupka.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.