Staňte se předskokany! Festival hledá amatérské kapely

ilustrační foto

PROSTĚJOV –  Účinkujete v kapele, která chce prorazit na prknech, co znamenají svět? Jste hanáčtí patrioti a rádi byste zazářili na domácí scéně? Nyní máte možnost. Hledají se předskokani pro Prostějovské léto.

Kulturní klub u hradeb DUHA hledá amatérské kapely pro Prostějovské léto 2021. „Oslovujeme všechny zájemce, kteří chtějí vystoupit jako předkapela k hlavnímu programu,“ říká Martina Drmolová.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Přihlásit se může skutečně každý, kdo za vystoupení nebude požadovat honorář. „Není rozhodující žánr, ale mělo by se jednat o amatérské skupiny, pro něž bude vystoupení na prostějovské stage s profesionálním zvukařem prestižní záležitostí,“ vysvětluje Drmolová s tím, předkapely budou vybírány a přiřazovány k profesionálním interpretům podle žánrové shody.

Video nebo audionahrávku zašlete nejpozději do 18.4 na e-mailovou adresu martina.drmolova@prostejov.eu

Prostějovské léto je městský kulturní festival, která má široko daleko velké renomé. Jeho výhodou je jeho časová flexibilita. Nebývá ohraničen několika málo dny, ale naopak se rozprostírá do celých prázdnin. Letos by měl na parket před radnicí přitáhnout takové hvězdy showbyznysu, jako je Hana Zagorová, Michal Hrůza nebo Laura a Její tygři.