Uzavírky na dálnici znesnadní o víkendu provoz na objízdných trasách

ilustrační fotio

BRNO, BRNO-VENKOV – Kvůli uzavírkám na dálnici musí řidiči počítat od soboty s kolonami a komplikacemi v těchto místech:

  • Od 27. 3. do 18. 4.: Na exitu 194A (Vídeňská ulice) je uzavřena výjezdová větev od Ostravy ve směru na I/52. Objízdná trasa je vedena za uzavřenou výjezdovou větví EXIT 194B, I/52 Brno – centrum, ul. Bohunická, zpět na komunikaci I/52 směr Wien.
  • Od 27. 3. do 5. 4.: Na exitu 196B (výjezd od Bratislavy na Prahu). Objízdná trasa je vedena za uzavřenou výjezdovou větví ze směru D2 Bratislava na směr D1 Ostrava, EXIT 201 Brno-Slatina, včetně silnice III/15289 a zpět na D1 směr Praha. Na komunikaci vedoucí k letišti je změněna organizace dopravy (změna přednosti v jízdě).

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Policisté z dálničního oddělení v Chrlicích i jejich kolegové z brněnského dopravního inspektorátu se budou problematickým místům věnovat. „Dbejte jejich pokynů a respektujte dopravní značení,“ radí mluvčí policistů Pavel Šváb.