VIDEO: Za špatně nasazenou roušku zlomenina! Poznáváte agresivní ženu z metra?

Zdroj: Policie ČR

PRAHA – Policisté pátrají po neznámé ženě, která napadla jinou cestující v metru proto, že poškozená měla špatně nasazenou roušku. Napadená žena utrpěla zlomeninu očnice a další zranění.

Policisté z místního oddělení Košíře dosud bezvýsledně pátrají po útočnici, která koncem ledna napadla jinou cestující v soupravě metra,“ uvedl dnes policejní mluvčí Jan Rybanský. K útoku údery pěstí do obličeje došlo mezi stanicemi Lužiny a Hůrka, ve směru na Černý Most na trase metra B. Na počátku tohoto konfliktu byla dle vyšetřování policistů špatně nasazená rouška u poškozené.

Napadená žena musela po útoku vyhledat lékařskou pomoc, protože utrpěla zlomeninu levé spodiny očnice a měla pohmožděný i nos. Případ je proto prošetřován pro podezření ze spáchání trestných činů ublížení na zdraví a výtržnictví. Pokud ženu na záznamech z kamer poznáváte nebo víte, kde by se mohla zdržovat, kontaktujte prosím linku tísňového volání 158. Na stejné číslo volejte i v případě, že jste tomuto incidentu byli přítomni jako svědci. Video naleznete na tomto odkazu.

Staňte se členy FB skupiny Život v Praze a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.