Doplňte virtuální výstavu procházkou městem!

TÁBOR – Malůvky od Járy Novotného a Přišlo jaro do vsi jsou výstavy, které aktuálně připravily Galerie U Radnice a Galerie 140. Součástí druhé z výstav jsou i vyzdobené výlohy, takže se hned po virtuální prohlídce můžete vydat na procházku.

Část výstavy renomovaného fotografa Járy Novotného, který se narodil v nedalekých Myslkovicích, je orientovaná na léta strávená s cirkusem a nechybí ani ztvárnění známých osobností české a světové kultury. Zajímá vás, jak se z fotografa stane malíř? Na výstavě Malůvky od Járy Novotného, kterou Galerie U Radnice zpřístupnila až do 25. dubna, se to určitě dozvíte!

Velikonoční výstava Přišlo jaro do vsi se nese v duchu jara, starých tradic a zvyků. Její virtuální podoba, kterou připravila Galerie 140, je přístupná do 11. dubna. Následně ji můžete doplnit procházkou městem, protože v ulicích Palackého a Pražská najdete vyzdobené výlohy, které jsou její součástí. Nezapomeňte se zastavit i na náměstí, kde najdete velikonočně ozdobenou břízu a nainstalovaný selský dvoreček.