Na dálnici D1 se svižně opravuje. Dejte pozor na víkendová omezení

zdroj: ŘSD JMK

BRNO-VENKOV, VYŠKOV – Modernizace dálnice D1 v úseku mezi Ostrovačicemi a Devíti kříži na 168. až 178. kilometru svižně pokračuje. V sobotu se rozběhnou práce na dalších kilometrech.

Tento týden je v akci fréza Wirtgen při recyklaci za studena a zemní válec HAMM. Práce na dálnici D1 se v sobotu 27. 3. rozběhnou také mezi 194. a 196. kilometrem, kdy se zahájí opravy ramp mimoúrovňových křižovatek exitů 194 a 196. Objízdné trasy za uzavřené nájezdové a sjezdové větve budou přehledně značeny viz mapka. Sledujte dopravní značení. Práce mají být dokončeny 18. dubna. Upozorňujeme na víkendové omezení dopravy na dálnici D1 na 189. kilometru ve směru na Vyškov. Bude se zde měnit povrch vozovky poškozené po loňské vážné dopravní nehodě, kdy zde hořely 2 kamiony a osobní automobil. V sobotu bude od 4 do 16 hodin uzavřen pravý jízdní pruh, následně levý pruh až do nedělních 13 hodin.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

zdroj: ŘSD JMK