Opilý muž dal „dělo“ své matce

ilustrační

PŘEROV –  Ženu ani květinou neuhodíš, natož svou matku. Fyzický atak od svého syna zažila v Přerově třiasedmdesátiletá žena. Agresor skončil po zásahu policie na záchytce.

Před správním orgánem se bude zodpovídat 53letý muž, který ve středu ve večerních hodinách napadl svoji 73letou matku. Seniorka musela přivolat na pomoc policii.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Napadená žena mužům zákona sdělila, že jí dal její vlastní syn pěstí do obličeje a má z něho strach. Hlídka muže zajistila v bytě poškozené. „Provedenou dechovou zkouškou se potvrdilo, že je pod vlivem, hodnota na přístroji se zastavila na hranici 1,38 promile. Bez použití donucovacích prostředků muž skončil v nemocnici, kde lékař rozhodl o jeho umístění na záchytku,“ sdělila tisková mluvčí policie Miluše Zajícová.

I přesto, že napadená žena měla zhmožděný obličej, nechtěla se nechat vyšetřit v nemocnici. Tato událost je šetřená jako přestupek proti občanskému soužití.