Platforma Bolt nově v Ostravě a Frýdku-Místku

Foto: firma Bolt.

OSTRAVA, FRÝDEK-MÍSTEK – Ve dvou Moravskoslezských metropolích se rozšíří služby sdílení elektrických koloběžek Bolt. V každém z měst bude několik stovek koloběžek.

Společnost Bolt tento týden spustí provoz sdílených koloběžek, k dispozici budou na vice než 330 místech ve Frýdku-Místku a Ostravě.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

„Sdílené elektrické koloběžky jsou důležitým prvkem městské dopravy budoucnosti. Jsou rychlé, stačí si stroj vypůjčit a za pár minut i v dopravní špičce přejedete centrum města, a ani se při tom nezapotíte. Jejich provoz je navíc vysoce ekologický, protože nejenže nečoudí, ale především jsou naše koloběžky vyrobeny a provozovány s cílem, být klimaticky neutrální,“ dodává Martin Zajíc z firmy.

V Ostravě se také spustí služba rozvozu jídla do 8 kilometrů od restaurace anebo obchodu. Na začátku se mohou zákazníci těšit na až 30 % slevy.

„Jsme rádi, že naši službu rozvozu jídla můžeme nabídnout také Ostravanům v souladu s naším dlouhodobým cílem, umožnit lidem jednoduše objednávat jídlo a potraviny z pohodlí domova. Ostravské restaurace i zájemci o práci kurýra se mohou do aplikace Bolt Food jednoduše registrovat na food.bolt.eu,” dodal manažer Marek Maxa.

Bolt je evropská přepravní platforma, která funguje ve vice než 40 zemích světa, především v Evropě a Africe. Platforma také nabízí rozvoz jídla.