Policie hledá pohřešovanou dívku

PLZEŇSKÝ KRAJ – Policisté žádají o pomoc širokou veřejnost při pátrání po pohřešované dívce. Pohřešovaná dívka byla naposledy spatřena dne 8. ledna 2021 v době okolo 13:40 hodin, kdy utekla z výchovného zařízení v Plzni.

Nejedná se o její první útěk. Na svém kontě jich už má několik. Je možné, že by se dívka mohla nacházet i v teritoriu města, kde má vazby na okolí svého trvalého bydliště.

VALOVÁ NATÁLIE
Datum narození 27.5.2006
Pátrání vyhlášeno 8.1.2021
Bydliště – okres CHEB
Nebezpečný NE
Ozbrojen NE
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)
Výška 160 až 165 cm
Zdánlivé stáří 14 až 16 let

Popis osoby:
POSTAVA střední
BARVA VLASŮ plavé (blond) BARVA VLASŮ hnědé
TVAR VLASŮ vlnité
BARVA OČÍ modrá

Podrobný popis:
Pohřešovaná dívka je střední postavy vysoké 160-165 cm, má modré oči a vlnité středně dlouhé vlasy v plavé až hnědé barvě. Dívka nosí vlasy nejčastěji sčesané dozadu a stažené do copu. Pohřešovaná je zdánlivého stáří od 14 do 16 let. Naposledy na sobě měla oblečený kabát v khaki barvě a modré džíny. Pohřešovaná dívka byla naposledy spatřena dne 8. ledna 2021 v době okolo 13:40 hodin, kdy utekla z výchovného zařízení v Plzni. Nejedná se o její první útěk. Na svém kontě jich už má několik. Je možné, že by se dívka mohla nacházet i v teritoriu města, kde má vazby na okolí svého trvalého bydliště.

Policie České republiky tímto žádá všechny občany, kteří by mohli k pohybu či pohybu pohřešované dívky sdělit jakoukoli informaci, nechť ihned kontaktují Polici České republiky na bezplatné telefonní lince 158. Za spolupráci předem děkujeme.