Příjmové okénko domažlického infocentra zaplavily dobroty pro zdravotníky

DOMAŽLICKO – Se skvělým nápadem přišla MKS Modrá hvězda Kdyně, která vymyslela akci na podporu pracovníků Domažlické nemocnice „Vitamíny lékařům a zdravotníkům“.

Hned v prvním březnovém týdnu kdyňské organizátorky s dárky od veřejnosti zajely do nemocnice dvakrát, drobné poděkování dostalo i osazenstvo zdravotnické záchranné služby a řidiči sanitní převozní služby. Pozadu samozřejmě nehodlala zůstat ani infocentra v Domažlicích a Poběžovicích a zásobila zdravotníky, záchranáře a řidiče sanitek navíc i různými sladkostmi, pochutinami i milými vzkazy. „V první den, kdy se akce rozeběhla v domažlickém infocentru na Chodském náměstí – v pondělí 8. března, se v příjmovém okénku infocentra sešla záplava profesionálních Perníčků z Chodska, koláčků, sladkého cukroví, oplatek, energetických nápojů, ovoce, zelenina, čokolády, sušenky, oříšky, bonboniera, káva, čaj i další pozornosti. První převoz dárků od domažlických dárců personálu nemocnice se zrealizoval hned ve středu 10. dopoledne. Následovaly další dva závozy domažlickým záchranářům, další řidičům sanitní Zdravotnické dopravní služby a pak znovu do nemocnice,“ uvádí se na webu města Domažlice.

Staňte se členy FB skupiny Život v Plzeňském kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Akce pokračuje, zájemci se do ní mohou zapojit v informačním centru v Domažlicích v pracovní dny od 8 do 15 hodin. Kromě předání malých dárků je smyslem akce vyjádřit personálu nemocnice a dalším zdravotníkům velký dík, podporu a sounáležitost v těžkém období.

Zdroj: domazlice.eu