VIDEO: Policie pátrá po totožnosti neznámého muže. Neznáte ho?

OLOMOUC – Policie se obrací na veřejnost se žádostí o pomoc při pátrání po totožnosti neznámého muže, a to v souvislosti s probíhajícím trestním řízením. Muž se v lednu tohoto roku pohyboval v prostorách olomouckého hlavního vlakového nádraží. Policie má k dispozici kamerové záznamy, na kterých je muž zachycen.

Hledaný neznámý muž se v úterý 12. ledna před dvaadvacátou hodinou pohyboval v místech olomouckého hlavního vlakového nádraží. Muž je vysoký asi 180 – 190 centimetrů, silnější postavy, světlé pleti. Na sobě měl pracovní kombinézu s nápisem Inter Cars, barevnou čepici a světle hnědé pracovní kotníkové boty. Ruce měl omotané červenou látkou, kterou mohl skrývat poškození či onemocnění kůže. Hovořil česky, bez přízvuku. Policie vyzývá dotyčného muže, aby se přihlásil na kteroukoliv policejní služebnu nebo kontaktoval bezplatnou telefonní linku 158.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .

Pokud by někdo muže z přiloženého videa poznal, nebo by disponoval informacemi, které by pomohly ke zjištění jeho totožnosti, ať neprodleně kontaktuje policisty prostřednictvím kterékoliv policejní služebny, případně kdykoliv prostřednictvím bezplatné telefonní linky 158. „Vzhledem k tomu, že prověřování je na samotném začátku, a také s ohledem na probíhající úkony trestního řízení, není možné poskytnout v této chvíli žádné bližší informace,“ vysvětlila policejní mluvčí Petra Vaňharová.