Pohřešuje se 13letá dívka. Neviděli jste jí?

foto: Policie ČR

KRÁLOVÉHRADECKO – Nešťastná rodina a policisté pátrají po mladé dívce, kterou viděla její matka naposledy včera o půl druhé, po společném obědě. Z domova měla putovat na autobusové nádraží a odjet za svým otce, tam však nedojela.

Jak nyní sdělila policejní mluvčí Pardubického kraje Markéta Janovská, dívka bydlí v Pardubicích – Ohrazenicích, ale jelikož má kamarádky také z Královéhradecka a možná i chlapce, tak bylo po nezvěstné dívce rozšířeno pátrání i na Královéhradecký kraj.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Dívka odjela z domova autobusem pardubické MHD číslo 13 směr Dubina a měla jet na autobusové nádraží a následně do Přestavlk na Chrudimsku za svým otcem, k čemuž však nedošlo.

NATÁLI FEJLOVÁ,

by měla mít na sobě šedou zimní bundu do pasu, černé rifle na tělo, šedé bolerko a na nohou bílé adidasky. U sebe má černo-bílý strakatý batoh značky Vans. Na krku nosí stříbrný křížek. Natálii byste mohli poznat i díky tetování, na prostředníčku levé ruky má vytetované slunce a blesk, na zápěstí pravé ruky malou osmičku. Dále má na pravém kotníku na vnitřní straně vytetovaný křížek a na tom samém místě na levé noze srdíčko.

„Kdybyste měli jakékoliv poznatky k pohřešované 13leté Natálii, nebo jste věděli, kde se nachází, volejte nám na linku 158,“ říká mluvčí.