V sobotu vyrážíme. Nejvyšší čas na jarní úklid aneb Ukliďme střední Čechy!

Ilustrační foto: Pexels

STŘEDOČESKÝ KRAJ – V současné době omezení pohybu často vyrážíme za přírodou jen v našem nejbližším okolí. Přesto se můžeme zapojit do Iniciativy Ukliďme Česko.  Je určena pro ty, kteří rádi chodí na procházky a vadí jim nepořádek ve volné přírodě.

Věřím, že mezi námi je hodně takových, co chtějí ´být změnou´ a přispět k lepšímu životnímu prostředí,“ uvedla radní Jana Skopalíková. Každý, kdo se do jarního úklidu zapojí, se může současně zúčastnit fotografické soutěže Ukliďme střední Čechy, která probíhá na sociálních sítích.  Stačí umístit fotografie z úklidu na sociální sítě Twitter, Facebook a nebo Instagram s hashtagem #uklidmestrednicechy. Akce končí v neděli 11. 4. 2021 v 23:59.

Ze všech účastníků soutěže bude vylosováno deset výherců věcných cen, které budou oceněným předány v době a v režimu, jaké umožní epidemická situace v ČR.

Upozornění: Zapojením do soutěže dává její účastník souhlas se zveřejněním svého jména, místa úklidu a také s případným zveřejněním soutěžních fotografií na sociálních sítích, webových stránkách a propagačních materiálech Středočeského kraje. Pořadatel soutěže nepřebírá odpovědnost za textové komentáře, které budou fotografie na účtech jednotlivých účastníků doprovázet.

Ilustrační foto: Pexels