Vyšetřování srážky auta a motocyklu na silnici I/16. Policie hledá viníka!

Foto: Policie ČR

KLADNO – Ve čtvrtek 25. března 2021 došlo na silnici č. I/16 na 20,111 km ve směru na Mělník ke srážce osobního vozidla a motocyklu. Okolnosti nehody se vyšetřují.

Ze zatím nezjištěných příčin došlo před druhou hodinou odpolední ke kolizi motocyklu Ducati a osobního automobilu Škoda Octavia. Ke srážce došlo při předjíždění kolony vozidel jedoucích v pravém jízdním pruhu.

Devětadvacetiletý motocyklistka i pětatřicetiletá řidička osobního vozidla se rozhodli předjíždět.  Následně došlo v levém jízdním pruhu k dopravní nehodě. Při kolizi byl lehce zraněn řidič motocyklu, který byl převezen RZS do nemocničního zřízení.

Alkohol byl u obou účastníků vyloučen provedenými dechovými zkouškami. Škoda byla vyčíslena na pětaosmdesát tisíc korun. Aby se podařilo tuto dopravní nehodu řádně objasnit a ustanovit viníka střetu, přivítali by vyšetřující policisté informace od případných svědků této kolize.  Informace je možné sdělit osobně na dopravní inspektorát, nebo občané mohou kontaktovat policisty na telefonním čísle 974 873 250, 251, 255, nebo na mobilním telefonu 702 207 630. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158.

Foto: Policie ČR