Revizor narazil na černého pasažéra, na kterého byl vydán příkaz k zatčení

Ilustrační foto

ZLÍN – Neslavně skončila jízda dvaadvacetiletého mladíka ve zlínské MHD. Ten se kvůli neplatné jízdence nakonec dostal až do rukou policie. Informoval o tom zástupce ředitele Městské policie Zlín Pavel Janík.

Rutinní oznámení od revizora Dopravní společnosti Zlín – Otrokovice prověřovala hlídka v pátek 19. března po půl sedmé večer. V jednom z vozů totiž cestoval muž, který se nemohl prokázat platným jízdním dokladem ani průkazem totožnosti.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

O několik minut později strážníci zjistili, že jde o dvaadvacetiletého muže z Rožnova pod Radhoštěm. „Předáním jeho osobních údajů revizorovi k vymáhání přirážky k jízdnému však tentokrát událost neskončila. Během ověřování v příslušných databázích totiž vyšlo najevo, že na mladého muže je vydán příkaz k zatčení. Strážníci jej proto předali k dalším opatřením kolegům z Policie ČR,“ sdělil Pavel Janík.