VIDEO: Naval prachy!  Lupič přepadl benzinu v Ochozi s pistolí v ruce. Nepoznáte ho?

zdroj: Policie JMK

BRNO-VENKOV –  V sobotu krátce před patnáctou hodinou vtrhl do benzínky v Ochozi u Brna zatím neznámý pachatel. Se zbraní v ruce požadoval po prodavačce vydání peněz. Odnesl peníze a cigarety v hodnotě 15 tisíc.

Jak uvedl policejní mluvčí Bohumil Malášek, lupič na prodavačku zakřičel: „Naval prachy!“ Prodavačka vybrala finanční hotovost z pokladny. Lupič dal peníze do přinesené bílé igelitové tašky obchodního řetězce Albert a sebral rovněž několik kartónů cigaret. Majiteli firmy způsobil škodu za asi 15 tisíc korun. Potom z benzínky zmizel. Podle získaných informací zamířil mezi přilehlými budovami pravděpodobně do lesa směrem k Brnu. Muž ve věku kolem třiceti let měl na sobě tmavé sportovní kalhoty s pruhem, tmavou bundu s kapucí na pravém rukávu se světle modrým nápisem. Na obličeji měl respirátor a na rukou bílé ochranné rukavice. V pravé ruce držel stříbrnou krátkou střelnou zbraň. Na nohou měl poměrně výrazné červené sportovní boty. „Informace k pachateli můžete sdělit na policejní tísňovou linku 158,“ dodal Malášek.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.