Mladí poškodili elektrický rozvaděč, škoda je dvacet tisíc

Ilustrační foto

BRNO – Poničený elektrický rozvaděč řešili strážníci městské policie v pondělí večer v Kabátníkově ulici. Pachatelé se dali na útěk, nechali zde ale oblečení, podle kterého je hlídka identifikovala. Škoda je dvacet tisíc korun.

U supermarketu v Králově Poli svědkové objevili povalený elektrický rozvaděč, obrátili se proto na linku 156. Strážníkům, kteří na místo přijeli, vypověděli, že se u něj zdržovala skupinka mladistvých, která zde popíjela nápoje a následně se rozutekla. Na místě po nich zůstaly jen nevypité lahve koly a také oblečení. Právě podle bundy se hlídce podařilo zjistit, kdo se na místě s největší pravděpodobností zdržoval. „Odpovědný pracovník vyčíslil škodu na rozvaděči na dvacet tisíc korun,“ dodává mluvčí brněnské policie Markéta Skřivánková. Kvůli podezření z trestného činu si případ převzala republiková policie.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.