Policie hledá svědky nehody v Kvasicích. Po střetu s autem utrpěl chodec zranění

Foto: Policie ČR

KVASICE – Policisté vyšetřují nehodu, která se stala na přechodu v Kvasicích na Kroměřížsku. Střetlo se tam osobní auto značky Opel Corsa s chodcem vedoucím psa. Policie hledá případné svědky, kteří by pomohli událost objasnit.

Ke srážce došlo 22. března v 17:05 na přechodu pro chodce v křižovatce ulic Horní, Dolní, A. Dohnala a Kroměřížská. „Dechová zkouška na alkohol byla u devětasedmdesátiletého řidiče opelu negativní. Rovněž u dvaačtyřicetiletého chodce, který při střetu utrpěl zranění, jsme požití alkoholu vyloučili,“ sdělila policejní mluvčí Simona Kyšnerová.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

V souvislosti s vyšetřováním policisté hledají neznámého řidiče či řidičku nezjištěného vozidla, které jelo ve směru od ulice Kroměřížská a před přechodem pro chodce zastavilo, aby jim umožnilo přejít cestu. „Zároveň hledáme i další případné svědky této události. Zavolat nám mohou na bezplatnou linku Policie ČR 158 nebo na telefonní číslo kroměřížských dopravních policistů 735 780 170,“ vyzvala Kyšnerová.