VIDEO: Je vyhlášena veřejná sbírka pro majitele shořelého domu ve Veselí nad Moravou

zdroj: HZS JMK

HODONÍN – Ve Veselí nad Moravou hasiči před týdnem zasahovali u velkého požáru rodinného domu. Celý dům vyhořel, přestože tam zasahovalo 13 hasičských jednotek. O události jsme psali v článku.

Firma Perspekta zabývající se prodejem a servisem hasicích přístrojů a hydrantů vyhlásila sbírku ve prospěch majitelů vyhořelého domu. „Obracíme se na vás s velkou prosbou o pomoc pro Petra a Jiřího Symerských. Už v tak nelehké době pro nás pro všechny, se oni musí vypořádat a vyřešit nelehkou životní situaci, kdy je během krátké chvíle požár připravil nejen o sklenářskou firmu, ale Jiřího s rodinou i o střechu nad hlavou. Moc si vážíme a velmi děkujeme všem dobrým lidem, zástupcům města Veselí nad Moravou, zaměstnancům firmy Perspekta požární ochrana a všem, kteří byli a jsou ochotni pomoci jak prací, tak finančně. Děkujeme všem za jakoukoliv finanční podporu, kterou můžete zaslat na transparentní účet 2201959989/2010.“

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.