Dívka poškodila auta a omotávala je toaletním papírem, na útěku ho odhodila do křoví

Ilustrační foto

BRNO – Devatenáctiletá dívka na okraji Líšně si našla nebezpečnou zábavu. Kopala do aut, ryla do nich kamenem a nakonec je obmotala toaletním papírem. Vše ale viděl svědek, který událost nahlásil na městskou policii. Dívka je nyní v rukou republikových policistů.

Mezi bytovými domy na okraji Líšně zasahovaly včera večer dvě hlídky, které přijely na oznámení, že někdo v Letecké ulici poškodil zaparkovaná auta a motorku. Strážníci tam zahlédli ženu, která se dala okamžitě na útěk a přitom se snažila nepozorovaně z kabelky vytáhnout roli toaletního papíru a odhodit ji do křoví. Hlídky využily zákonných výzev, po kterých se dívka zastavila a hned je začala ujišťovat, že je nevinná. „Podle svědka však shodila motorku na zem, do auta vyrývala obrazce kamenem, kopala do vozidel a omotávala je toaletním papírem,“ upřesňuje tiskový mluvčí Jakub Ghanem. Podezřelá strážníkům tvrdila, že u sebe nemá žádné doklady, nakonec však vytáhla cestovní pas. Na místo přijela republiková policie, která si ženu převzala.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.