Na Velikonoční neděli do zoo. Olomoucká Zoo připravila koncert přímo ze zoo jako poděkování za podporu

OLOMOUC – Jako poděkování za neutuchající podporu a zájem připravila olomoucká zoologická zahrada koncert přímo ze zoo. Umělci vystoupí ve prospěch zvířat bez nároku na honorář. Všichni se na vás těší na streamu na Velikonoční neděli.

Olomoucká zoologická zahrada děkuje všem za neutuchající podporu a zájem. Jako poděkování pro vás spolu s hráčem na Panovu flétnu a současně producentem Petrem Tomečkem připravila koncert přímo z olomoucké Zoo. V neděli 4.dubna od 16:00 hodin se na vás umělci těší na streamu! “Bude nám ctí zpívat pro vás a zvířatům na pomoc. Říká se přeci, že když člověk síly ztrácí, hudba pomáhá jít dál. Koncertem chceme poděkovat všem, kteří zoo podrželi a možná tak k pomoci inspirovat i další, kteří se tak chystají učinit,” vzkazují umělci, kteří ve prospěch zvířat vystupují bez nároku na honorář. Na koncertě vystoupí Daniel Hůlka, Bohuš Matuš, Bohouš Josef, Láďa Spilka, Petr Tomeček, Renáta Podlipská, Natálie Tichánková, Athina Langoska, Roman Harok a Kateřina Brožová.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .

“Když nás jako dlouholetého partnera oslovila Zoo Olomouc s prosbou o pomoc se zajištěním konektivity, nenapadlo nás, že odmítneme. Po technické stránce bylo potřeba zajistit natažení samotné kabeláže ze 32 m vysoké věže. I když na realizaci nebylo mnoho času, jsme rádi, že se všechno podařilo a že jsme mohli být součástí této akce a pomoci,“ dodává Pavel Pavel Hemelka za společnost ONYX engineering. „Věříme, že nás veškeré záludnosti minou, lamy nepoplivou, stan nezboří další vichřice a celý den se vydaří. Na přípravu byl vlastně týden, ale některé spontánní akce mohou být lepší než ty dlouhodobě plánované. Ještě jednou všem lidem dobré vůle včetně účinkujících děkujeme,“ uzavírá ředitel Zoo Olomouc Radomír Habáň. Koncert můžete v uvedený čas sledovat na Facebooku zoo.