Seniorka ze Zábřeha je už od neděle nezvěstná. Neviděli jste ji?

ZÁBŘEH – Policie zatím bez výsledku intenzivně pátrá po pohřešované 68leté seniorce ze Zábřeha. Žena v neděli 28. března opustila byt své dcery a odešla neznámo kam. Policie žádá veřejnost o pomoc při pátrání.

Pohřešovaná 68letá seniorka ze Zábřeha opustila v neděli 28. března odpoledne byt své dcery a odešla neznámo kam. Policii se ji zatím nepodařilo vypátrat. „Paní je zbavena svéprávnosti, působí zmateně a může být dezorientovaná v čase i prostoru. Je možné, že by se mohla pohybovat také v přítomnosti lidí bez domova,“ uvedla policejní mluvčí Jiřina Vybíhalová.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .

Pohřešovaná měří okolo 160 centimetrů, je hubené postavy, zdánlivé stáří okolo 65 – 70 let. Má prošedivělé, středně dlouhé vlasy po ramena a výrazné znaménko nad levým koutkem horního rtu. Na sobě by mohla mít šedobéžovou bundu s kapucí, oranžovou mikinu s potiskem, šedé legíny a černé botasky.

Podle doposud zjištěných informací mohla být osoba uvedeného popisu viněna v úterý 30. března večer v obci Moravský Karlov. Je tedy možné, že je na pohybu a mohla zavítat i do sousedního kraje. V případě, že na pohřešovanou ženu narazíte, policie prosí o setrvání u ženy na místě a vyrozumění policistů na lince 158.