Vsetín rozzáří pouliční výstava

Foto: Jana Raszková

VSETÍN – Práce nadaných dětí ze Základní umělecké školy budou v dubnu k vidění na náměstí Svobody. Malby vznikly při distanční výuce a učitelé vás o ně nechtěli ochudit, proto vás zvou na výstavu Člověče, nezlob se, jaro je tady!

Výstava ukáže desítky prací, možná se dostane i na stovku. Děti své povinnosti berou zodpovědně a tak vznikla řada krásných maleb, u kterých asistovali také rodiče. Vše totiž vznikalo v distanční výuce. Do příprav se zapojil i Kulturní dům Vsetín, který nabídl své technické služby. V průběhu dubna budou mít obyvatelé možnost na náměstí Svobody vidět osm kruhových stojanů s fotografiemi domácí tvorby žáků Základní umělecké školy Vsetín na téma Jaro. Každý týden zde přibudou nové práce. „V počítači máme autentické obrázky z domácích ateliérů, ale nemůžeme vás pozvat do prostor naší umělecké školy nebo do galerie. Právě proto najdete výstavu: Člověče, nezlob se, jaro je tady! venku – před kinem Vatra. Potěšte své oko i duši, když půjdete náhodou kolem,“ zve všechny Kateřina Davidová.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.