Auto začalo cizinci hořet za jízdy a takhle to dopadlo

MOHELNICKO – Včera po půl jedenácté v noci dostali policisté oznámení o požáru osobního auta na silnici u Studené Loučky na Mohelnicku. Auto řídil 22letý cizinec, který uvedl, že mu vozidlo začalo hořet za jízdy. Hasiči hořící auto rychle uhasili.

Včera po půl jedenácté v noci přijali policisté oznámení o požáru Renaultu Megane na silnici první třídy u Studené Loučky na Mohelnicku. Auto řídil 22letý cizinec ve směru od Moravské Třebové na Mohelnici. Zasahujícím hasičům se rychle podařilo hořící auto uhasit. Při požáru nebyl nikdo z osádky zraněn. Řidič uvedl, že auto začalo hořet za jízdy. Policisté odhadli škodu na 60 000 korun. „Po dobu zákroku byla komunikace zhruba půl hodinu uzavřená. Policisté následně řídili provoz kyvadlově,“ uvedl policejní mluvčí Libor Hejtman. Po půlnoci byla silnice zcela zprovozněna. Vyšetřovatel Hasičského záchranného sboru Olomouckého kraje uvedl jako příčinu technickou závadu na autě. Cizí zavinění bylo vyloučeno.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .