Na náměstí v Zábřehu se objevila tajemná obluda. Neviděli jste ji?

ZÁBŘEH – Podle svědků se na náměstí v Zábřehu včera podvečer pohybovala tajemná obluda. Ta naštěstí nenapáchala žádné škody, ale zanechala po sobě stopy. Policie nyní hledá případné svědky.

Hlídce městské policie v Zábřehu byla včera večer nahlášena událost, ke které mělo dojít přibližně v 19 hodin. Na náměstí Osvobození se údajně pohyboval neurčitý tvor obrovských rozměrů. Mluvčí policie Jiřina Vybíhalová poskytla městu fotografii z místa činu. Redaktor Českého rozhlasu Olomouc Miroslav Kobza potvrdil, že otřesy zaznamenali i obyvatelé Rudolfova. Policie, Olomoucký kraj, hasiči i úřad vlády ČR o případu zatím mlčí. Průchod tvora (samice) naštěstí neměl důsledky na majetek města. Znepokojující je však skutečnost, že po něm zůstala na náměstí tři obrovská vejce. Podařilo se zjistit, že jeho, respektive její další kroky mířily směrem na Olomouc. Město žádá občany, aby zachovali klid a nevyvolávali paniku. Pokud tvora, případně další jeho vejce zahlédnete, neprodleně kontaktujte krizovou linku 583 468 218.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .