VIDEO: Muž na Andělu nezvládl rozchod se svou přítelkyní

Zdroj: MP Praha

PRAHA – Pražští strážníci museli řešit jeden vyhrocený rozchod. Muž křičel a kopal kolem sebe, okolí zahrnoval vulgárními nadávkami. Nakonec si pro něho na pěší zónu Anděl přijeli záchranáři.

Křik, nekontrolovatelné pohyby a vulgární nadávky naproti stojící ženě. V takovém stavu zastihla hlídka strážníků muže na pěší zóně Anděl v Praze 5,“ uvedla mluvčí Městské policie Praha Irena Seifertová. Tohoto muže řešili na stejném místě již dopoledne a to za nedodržování mimořádných vládních opatření. Nyní ovšem snaha o uklidnění roztěkaného muže byla bezvýsledná a minula se naprosto účinkem.

Muž ohrožoval nejen svou lásku, kolemjdoucí, ale i sebe,“ doplnila mluvčí. Strážníci měli silnou obavu o mužovo zdraví. Báli se, aby nespadl do kolejiště pod projíždějící tramvaj, případně, aby neohrozil někoho dalšího. Za pomocí donucovacích prostředků muže zklidnili. I proto, aby žena mohla v klidu odejít. Devětatřicetiletý muž byl stále velmi rozrušený, a tak strážníci na místo přivolali záchranáře, kteří si muže převzali do své péče.

Staňte se členy FB skupiny Život v Praze a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.