Muž se ukájel před ženou s kočárkem, byl pod vlivem alkoholu a drog

Ilustrační foto

BRNO – Nepříjemnou situaci zažila na Velký pátek žena z Králova Pole. Při procházce s kočárkem potkala onanujícího muže, obrátila se proto na linku 156. Dotyčný byl v rozverné  náladě, chtěl si se strážníky povídat o svých zájmech a dokonce přiznal, že má u sebe pervitin. Nyní je podezřelý z trestného činu.

Strážníci, kteří dorazili na místo, našli sedět před vchodem do bytového domu do půl těla svlečeného muže, který měl opačně oblečené tepláky a byl bosý. Jakmile spatřil hlídku, narychlo si nasadil alespoň bundu. Muž byl velmi hovorný, sdělil hlídce, že ponožky si po práci sundal, aby se mu nepomačkaly, vysvětlil jim, že nesouzní s kapitalismem, vyjmenoval jim své koníčky a nabídl ukázku fotek zvířat ve svém mobilním telefonu.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

„Strážníci se mezitím spojili s nahlašovatelkou, která vše sledovala zpovzdálí a potvrdila, že se jedná o muže, který před ní onanoval. Po chvíli se jim ozvala další žena, která tohoto podezřelého také viděla masturbovat na veřejnosti,“ řekl k případu tiskový mluvčí Jakub Ghanem. Onanista hlídce řekl, že vypil větší množství alkoholu, dal si marihuanu a u sebe má pervitin. Poté začal bezdůvodně odhazovat doklady, hotovost, telefon a vypadla mu také injekční stříkačka s bílou látkou. Nyní je třiatřicetiletý muž podezřelý z trestného činu a převzala si jej republiková policie.