Nehoda na Jesenicku skončila tragicky. Řidiči Passatu už nebylo pomoci

JESENICKO – Zdravotníci, hasiči i policie vyjeli v sobotu 3. dubna krátce po dvacáté první hodině k havárii Passatu, která se stala na silnici mezi Žulovou a Černou Vodou na Jesenicku. Čtyřiačtyřicetiletý řidič sjel do příkopu a utrpěl smrtelná zranění.

Nehoda se stala v sobotu 3. dubna krátce po dvacáté první hodině na silnici mezi Žulovou a Černou Vodou na Jesenicku. „Bohužel ani přítomným projíždějícím řidičům, kteří se snažili poskytnout první pomoc a zalarmovali záchranné složky, se již řidiči havarovaného Passatu nepodařilo pomoci. Čtyřiačtyřicetiletý řidič utrpěl zranění neslučitelná se životem,“ uvedla policejní mluvčí Jiřina Vybíhalová. Podle prvotních informací za havárií stála s největší pravděpodobností vysoká rychlost při průjezdu levotočivou zatáčkou ve směru jízdy na Černou Vodu, během které řidič sjel vpravo do příkopu. Veškerými okolnostmi a souvislostmi, za nichž k této tragické havárii došlo, se policie nadále zabývá. Havarované auto policisté zajistili k dalšímu zkoumání.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .