Občané, nastává problém s parkováním

Foto: Oficiální www města Trutnov

TRUTNOV – Chystaná rekonstrukce obchodního domu s sebou přinese i nemilé překvapení pro motoristy, neboť ubyde parkovacích míst v ulici. Situace bude alespoň částečně řešena novým provizorním parkovištěm. Plocha bude po dokončení úprav uvedena zase do původního stavu.

Obyvatelé Tiché ulice na Zelené Louce nebudou moci vzhledem k rekonstrukci obchodního domu kde zaparkovat. Proto bude dočasně zřízeno provizorní parkoviště, které by mělo situaci řidičům ulehčit. Parkoviště bude k dispozici od pondělí 12. dubna po dobu 3-4 měsíců, než bude rekonstrukce obchodního centra dokončena. Náklady na výstavbu plochy se pohybují okolo 200 tisíc korun. „Vytyčili jsme prostor před budovou Základní školy Mládežnická, kde vznikne až 35 provizorních parkovacích stání. Z části jde o betonovou plochu a z části o zatravněnou, kterou jsme zavezli recyklátem a zpevnili,“ dodává starosta města Ivan Adamec.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.