Rychlou jízdu řidičky Jaguaru zastavil až strom. Těžké zranění si vyžádalo její letecký transport do nemocnice

foto: Policie ČR

TRUTNOVSKO – Devětapadesátiletá řidička, s luxusním vozidlem, nedodržela na přímém úseku silnice rychlost a její odpolední jízda skončila nešťastně. Na Jaguaru je škoda několik set tisíc korun. Všechny okolnosti bouračky nyní vyšetřují dopravní policisté.

Jak dnes potvrdila policejní tisková mluvčí Lucie Konečná, k nehodě došlo toto pondělí, krátce před půl čtvrtou odpoledne. Šoférka osobního auta Jaguar jela od Kuksu směrem na Choustníkovo Hradiště. Na rovném úseku silnice pravděpodobně nepřizpůsobila rychlost své jízdy a vlivem silného bočního větru vyjela vpravo mimo silnici, kde narazila do stromu. Po srážce se s autem přetočila a narazila do dalšího stromu.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

„Přivolaní policisté nemohli s ohledem na stav řidičky provést dechovou zkoušku, proto byl nařízen odběr krve. Řidička byla letecky transportována do Fakultní nemocnice Hradec Králové,“ říká mluvčí.  Na vozidle vznikla škoda zhruba za 700 tisíc korun.