V Žabovřeskách se vytvořila na silnici velká dutina, cestu podemlela voda

Zdroj: MP Brno

BRNO – Díky všímavému kolemjdoucímu se podařilo zabránit větším problémům při dopravě. Spatřil totiž, že je na silnici velká díra, obrátil se proto na městskou policii. Strážníci přijeli a začali usměrňovat dopravu.

Včera odpoledne se ozval na linku 156 muž, který nahlásil, že na silnici v Žabovřeskách se vytvořila velká díra, která by mohla komplikovat provoz na komunikaci. Strážníci do Stránského ulice rychle přijeli a do díry si posvítili baterkami. „Zjistili, že pod vozovkou se vytvořila dutina o velikosti několika čtverečních metrů,“ popisuje tiskový mluvčí Jakub Ghanem. Na silnici, kde často projíždí také zásobovací vozidla, začali proto usměrňovat dopravu a informovali dispečink Brněnských komunikací. Naváděli řidiče až do příjezdu pracovníků, kteří rozmístili dopravní značení a bezpečnostní zábrany. Podle všeho vzduchová kapsa vznikla tím, že silnici podemlela voda.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.