Hlavní hygieničku, Pavlu Svrčinovou z Ostravy, odvezla z jednání vlády sanitka

Foto: MSK - Pavla Svrčinová

OSTRAVA – Životnost osobností v české vládě i pracovním týmu okolo ní, se v posledním roce dá počítat vysloveně na dny. Dalším přírůstkem do této statistiky je kolaps hlavní hygieničky České republiky, Pavly Svrčinové, která na včerejším jednání vlády zkolabovala. Ve funkci působila teprve tři týdny.

Na ministerstvo zdravotnictví, kde se Svrčinová včera účastnila jednání vládního kabinetu formou videokonference, pro hygieničku musela přijet sanitka. Podle neoficiálního zdroje z ministerstva se Pavle Svrčinové udělalo během plnění pracovních povinností nevolno a zkolabovala.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

„Záchranáři vyjížděli na Palackého náměstí, do sídla ministerstva. Ženu ve věku kolem 58 let odvezli při vědomí do pražské Všeobecné fakultní nemocnice,“ řekla včera mluvčí pražské záchranné služby, Jana Poštová.

Pavla Svrčinová byla do funkce hlavní hygieničky jmenována v polovině letošního března. Před tím působila v Ostravě ve funkci hlavní hygieničky Moravskoslezského kraje.