Masters of Rock letos nebudou

Ilustrační foto

VIZOVICE – Fanoušky rocku a metalu dnes zasáhla smutná zpráva. Organizátoři Masters of Rock dnes oznámili, že se vizovický hudební svátek letos kvůli covidu neuskuteční. Zakoupené vstupenky zůstanou platné pro příští rok.

Jednoznačným impulzem pro pořadatele bylo oznámení tahouna letošního ročníku, legendární kapely Judas Priest, která se rozhodla na příští rok přesunout turné na oslavu svého 50. výročí. V rámci něj měli vystoupit i ve Vizovicích. „Bohužel kvůli probíhajícím problémům s vakcínami proti Covid-19 v Evropě jsme byli upozorněni, že naše koncerty, plánované v roce 2021 nebudou moci probíhat podle plánu. Všechna data tak byla přesunuta na rok 2022. Všechny vstupenky zůstanou platné i pro nová data,“ rozhodla kapela.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Dobrou zprávou je, že anglická heavy-metalová legenda míní na Valašsko dorazit i v příštím roce. Judas Priest se tak stali první potvrzenou kapelou pro nový termín festivalu 7. – 10. července 2022.

Organizátoři nyní usilovně pracují na přesunu ostatních umělců. „Všechny dosud zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti i na nový termín festivalu. Tím, že si je ponecháte a budete spolu s námi doufat v lepší budoucnost, dáváte i šanci tomuto velmi oblíbenému festivalu přežít další promarněnou sezónu,“ vzkázali pořadatelé.