Máte namířeno na úřad v Olomouci? Svou návštěvu budete muset odložit

OLOMOUC – Magistrát města Olomouce informoval na webu o technických problémech v provozu magistrátní datové sítě. Žádá občany o odložení plánovaného vyřizování záležitostí na úřadě. Standardní zpracování veškeré úřední agendy občanů je zatím znemožněno na blíže neurčenou dobu.

Magistrát města Olomouce žádá na webu občany o trpělivost a odložení plánovaného vyřizování agend na úřadě. Z technických důvodů byla totiž dnes v noci odstavena magistrátní datová síť a na prozatím blíže neurčenou dobu je tak znemožněno standardní zpracovávání veškeré úřední agendy občanů. Aktuální informace z jednotlivých odborů lze získat na příslušných telefonních kontaktech. “Obslouženi dnes nemohou být ani ti občané, kteří byli v předchozích dnech zarezervováni prostřednictvím rezervačního systému,” píše se na webu města Olomouce.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .

Příslušný odbor od časných ranních hodin spolupracuje s externími firmami na odstranění tohoto technického problému a návratu magistrátní datové sítě do provozu. O zprovoznění datové sítě vás budeme informovat.