Srážku s traktorem odnesl řidič škodovky těžkým zraněním

Ilustrační foto

ČESKÁ BĚLÁ – K vážné nehodě osobního auta a traktoru došlo včera odpoledne na Havlíčkobrodsku. Řidič osobního auta skončil s těžkým zraněním v nemocnici, zatímco traktoristovi se nestalo nic, pouze jeho spolujezdec byl zraněn lehce.

K nehodě došlo v úterý 6. dubna krátce po třetí hodině odpoledne nedaleko České Bělé. „Osmačtyřicetiletý řidič automobilu Škoda jel ze směru od obce směrem na Ždírec nad Doubravou, přičemž při průjezdu zatáčkou přejel z dosud nezjištěných příčin do protisměrné části vozovky, kde se střetl s projíždějícím traktorem,“ informovala policejní mluvčí Stanislava Rázlová.

Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Řidiče osobního auta transportoval vrtulník záchranné služby s podezřením na těžké zranění do nemocnice. V nemocnici skončil i spolujezdec traktoristy. Dechová zkouška řidiče vyloučila, že by před jízdou pil alkohol. Příčiny a okolnosti nehody policie dále šetří.