V uherskobrodském kině Máj se otevře očkovací centrum

Foto: město Uherský Brod

UHERSKÝ BROD – Obyvatelé Uherského Brodu a okolí nebudou muset kvůli očkování dojíždět daleko. Zástupci Zlínského kraje dali zelenou novému vakcinačnímu centru v kině Máj. Informovala o tom mluvčí uherskobrodské radnice Elen Sladká.

Centrum v minulém týdnu prošlo generální zkouškou a je připravené na první zájemce. „Otevřeno by mělo být s největší pravděpodobností od pátku 9. dubna. Záleží na dodávce vakcín,“ sdělila Elen Sladká.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Očkování si vezmou na starost zdravotníci Polikliniky Můj lékař. Výpočetní techniku, technickou podporu a logistiku dopravy vakcín zajistí Česká zbrojovka. Uherskobrodská radnice vybavila registrační místa a zázemí a její pracovníci spolu s lidmi z Domu kultury a místních technických služeb zajistí technický provoz místa.

Více informací o provozu očkovacího centra lidé naleznou na speciálních webových stránkách, které budou spuštěny v nejbližší době. Sledujte web a facebookovou stránku města.

Foto: město Uherský Brod