Aktualizace: Muž, který kradl na sesterně Covid oddělení JIP byl dopaden

NÁCHODSKO – Během pracovní směny bylo okradeno osm zdravotních sester, kterým z jejich zázemí zmizely peněženky, v nichž byly doklady a platební karty. Policie ČR začala po muži okamžitě pátrat a požádala o spolupráci také veřejnost.

O události jsme vás informovali v článku: Video: Ze sesterny Covid oddělení JIP, ukradl neznámý zloděj peněženky. Nepoznáváte muže na záznamu? K události došlo v pondělí 29. března v podvečerních hodinách v náchodské nemocnici. Okradené zdravotní sestry přišly o více než 10 tisíc korun. Policie obdržela od nemocnice kamerové záznamy, které zveřejnila a požádala o pomoc při pátrání po neznámém lapkovi také veřejnost.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

„Po zveřejnění výzvy se ozvalo hned několik občanů z celé republiky, kteří muže poznali. Jedná se o 64letého muže, který je stíhaný za obdobnou trestnou činnost v jiné části republiky,“ sdělila s poděkováním policejní tisková mluvčí Iva Kormošová.