Jak se natáčí intimní scény v Anatomii života? Věříte, že s humorem?

Minulost  dožene jednou každého z nás… Své o tom ví jedna z hlavních hrdinek Anatomie života, sestřička Ema (Bára Černá). V raném mládí se stala svobodnou matkou, a aby uživila rodinu, sáhla ke krajnímu řešení. Začala si přivydělávat jako placená společnice. Tímto způsobem se seznámila s Reném, který se na ni upnul. René se Báry nehodná vzdát ani poté, co se rozhodla s prací pro eskort servis skončit.

Stále ji pronásleduje, vydírá, naléhá. Neváhá sáhnout ani ke krajním řešením. Role Reného se ujal Lukáš Melník. „Původně jsem se viděl v doktorském plášti, vždycky jsem si chtěl zahrát charakterní postavu lékaře. Nicméně jsem dostal jinou roli, o které jsem zpočátku věděl jen to, že je to záporák,“ říká Lukáš Melník. „K Renému jsem si ale nakonec našel cestu, ačkoliv nejsem jeho praktikám nakloněn. Byla to dobrá studie charakteru a jsem za ni velmi vděčný,“ dodává. Přiznává také, že on osobně si takové zoufalství z lásky, jakému René propadl, u sebe nedokáže představit. „Pokud je člověk opravdu zamilovaný, musí tomu dát trochu čas a prostor. To ovšem René nezná. Je to muž činu, který se pere za svoje zájmy vším, co má a co umí,“ říká dále ke své seriálové roli.

S herečkou Bárou Černou jim scénář předepsal i několik intimních scén. Oba se shodli na tom, že se jich ujali s humorem. „Jinak to ani nejde,“ říká k tomu Lukáš. „Smích je lék na spoustu věcí a tady to nebyla žádná výjimka. Hned v první klapce se mi navíc při smyslném svlékání zasekl zip, což odrovnalo celej štáb a fungovalo to jako dobrej ‚ice breaker‘. Mezi klapkami jsme jinak házeli vtipy, což nám pomohlo se uvolnit a brát to víc v pohodě,“ doplňuje ho Bára.