Pojďte si vyšlápnout ke kapli svatého Josefa. Tradiční akce v netradičním hávu

MOHELNICKO – Tradiční akce Mikroregionu Mohelnicko, která se pořádala vždy na sklonku jara, letos probíhá díky okolnostem v netradičním hávu. Na turistický výšlap lesy Litovelského Pomoraví se letos až do konce dubna můžete vydat individuálně.

Až do 30. dubna se letos můžete vydat na tradiční výšlap ke kapli svatého Josefa blízko Moravičan na Mohelnicku. Akce Mikroregionu Mohelnicko Sejdeme se u Josefka proběhne letos díky okolnostem v netradičním hávu. Pojďte se individuálně projít do lesů doubravy ke kapličce svatého Josefa, kde na vás až do konce dubna čeká ukrytá krabička s razítkem, účastnickým zápisníkem a drobnou odměnou pro děti. Pověst spojená s tímto místem je pověšená na cedulce na stromě. S ostatními účastníky výšlapu se pak můžete setkat prostřednictvím účastnického zápisníku.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .

„Přijďte načerpat energii, posílit imunitu a po cestě můžete třeba pomoci lesu sběrem odpadků,“ píše se na plakátu akce, který je umístěn na Facebooku. Obvykle se lidé na trasu vydávají ze Stavenic, Moravičan, z Třeštiny a Úsova, Můžete však vyjít odkudkoliv. Občerstvení pro vás tentokrát připraveno nebude, nezapomeňte si přichystat vlastní svačinu.

Foto z minulých ročníků
Foto z minulých ročníků
Foto z minulých ročníků